Sebastian Gima - Dragos Nicolae Madaras: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii ITF Mężczyźni - Singielz udziałem zawodników Sebastian Gima i Dragos Nicolae Madaras Mecz odbywa się w ramach mistrzostw M25 Brasov i powinien rozpocząć się o 08:00 w dniu 07.07.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Sebastian Gima we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Sebastian Gima
4 / 10 ostatnich meczów Dragos Nicolae Madaras we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Dragos Nicolae Madaras
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Dragos Nicolae Madaras we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Dragos Nicolae Madaras w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Sebastian Gima we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Sebastian Gima
6 / 10 ostatnich meczów Dragos Nicolae Madaras we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Dragos Nicolae Madaras
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
5 / 10 ostatnich meczów Sebastian Gima we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Sebastian Gima we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 1
Sebastian Gima przegląd
Sebastian Gima rozegrał mecze 10, dla których dostępne są statystyki. Sebastian Gima wygrał 12 setów i 109 meczów, ale przegrał 11 setów i 104 meczów. Z 10 meczy, gracz wygrał 6 razy i przegrał 4 razy.
Dragos Nicolae Madaras przegląd
Dostępne statystyki pokazują, że drużyna Dragos Nicolae Madaras grała w różnych meczach. Drużyna wygrała mecze 6, sety 13 i gry 103, ale także poniosła straty 4, przegrywając sety 8 i 75 gier.
Przepowiednie meczów
Nasza strona przeanalizowała statystyki rywalizujących drużyn, Sebastian Gima i Dragos Nicolae Madaras, i doszła do wniosku, że Zwycięzca - Zespół 2 jest najlepszym typem na ten mecz.
07/07/2023
Sebastian Gima
Dragos Nicolae Madaras
Bet:Zwycięzca - Zespół 2
Miejsce Zakład